検索
Close this search box.

Išskirtiniai privatūs ir mažoms grupėms skirti turai Japonijoje

Kartu atraskime ir pažinkime
Japonijos paslaptis

Profesionalus kelionės vadovas gidas Andrius Geležauskas – Japonijos kultūros žinovas, daugiau nei dvidešimt metų gyvenantis Japonijoje.

Susiekite su manimi ir kartu atraskime jums tinkamiausią kelionės programą

Vienos dienos ekskursijos/ vakarienės

Rekomenduojami turistiniai objektai

Tokijas ir Kijotas yra dažniausiai turistų lankomos vietos Japonijoje. Tačiau Tekančios saulės šalis gali kur kas daugiau pasiūlyti nei miesto betono džiunglės ar tūkstančiai šventyklų. Japonijoje galima atrasti ir laiko nepaliestų kaimų ir gamtos stebuklams prilygstančių vietovių. Šioje šalyje kiekvienas nuo virtuvės šefo iki didžiausios įmonės vadovo, nuo pensininko iki studento, įvariausius pomėgius ir laisvalaikio užsiėmimus propaguojantys keliautojai atras tai kas jiems prie širdies. 

Ką pamatyti Tokijuje

Hakone

Pirmą kartą į Japoniją, o tuo pačiu ir Tokiją atvykau gūdžiais 2003 metais. Juokaudamas sakau, kad gyvenu Japonijoje praktiškai nuo praėjusio amžiaus. Šiame straipsnyje apžvelgsiu pagrindinius turistinius objektus kuriuos reikėtų aplankyti Tokijo megapolyje. Patarimai skirti atsižvelgiant į 2 dienų kelionės planą žydinčių sakurų sostinėje. 

Ką pamatyti Kijote

Hakone

Kijotas. Sostinių sostinė. Kultūros lopšys. Tūkstančių šventyklų miestas. Imperatorių miestas. Japonijos širdis ir siela. Tekančios saulės šalies alfa ir omega. Apie senąją Japonijos sostinę galima surasti šimtus epitetų. Tačiau kalbant labai paprastai jeigu jūs keliavote Japonijoje ir neužsukote į Kijotą tai jūs nebuvote tikroje Japonijoje. Šiame straipsnyje apžvelgsiu pagrindinius turistinius objektus kuriuos reikėtų aplankyti Japonijos širdyje Kijote. Patarimai skirti atsižvelgiant į 2 dienų kelionės planą. 

Laiškai iš Japonijos.
Blogo įrašai apie gyvenimą tekančios saulės šalyje

Blogas apie ūkį ir bites arba kitaip tariant apie gyvenimą tekančios saulės šalyje žvelgiant per asmeninę patirtį ir išgyvenimus.

Patarimai keliaujant Kijote (Kijotas – 2 d. kelionės planas)

Sostinių sostinė. Kultūros lopšys. Tūkstančių šventyklų miestas. Imperatorių miestas. Japonijos širdis ir siela. Tekančios saulės šalies alfa ir omega. Apie senąją Japonijos sostinę galima surasti šimtus epitetų. Tačiau kalbant labai paprastai jeigu jūs keliavote Japonijoje ir neužsukote į Kiotą tai jūs nebuvote tikroje Japonijoje.

Skaityti »

Prenumeruokite naujienlaiškį (jokio SPAM, ne dažniau nei kartą per mėnesį)

Smagūs laiškai

Kodėl verta keliauti kartu?

01.

Ilgametė patirtis

Japonijoje gyvenu beveik nuo praėjusio amžiaus. Ne tik gyvenu, bet teko studijuoti, dirbti milžiniškoje korporacijoje, lankytis daugiau nei šimte Tokijo mokyklų. Tad mano patirtis yra giluminė ir įvairaus profilio. Keliavimas su gidu kuris diena iš dienos seka tos šalies naujienas, domisi įvairiomis sferomis, suteikia kelionei visai kitą kokybę.

02.

Individualūs kelionių planai

Iš 47 Japonijos prefektūrų esu aplnakęs beveik trisdešimt. Keliavau ir asmeniniais ir darbo reikalais nuo Hokaido šiaurėje iki tropikų Okinavoje.Tad visas turistų pamėgtas vietas ir ne tik esu aplankęs asmeniškai.

03.

Galimybė keliauti automobiliu

Įprastai turistų kelionės Japonijoje driekiasi ten kur galima nuvykti greitaisiais truakiniais. Tačiau jeigu norite išvysti tikrą nenulaižytą Japoniją galimybė keliauti automobiiu atveria kitas galimybes. Vairuoju Nissan Serena tad keturiems keliautojams galiu suorganizuoti išskirtinius pasiūlymus.

04.

Krikščioniška kaina

Darbas gidu nebuvo ir nėra mano pagrindinis darbas, tad atsižvelgiant į mano kompentencijas manu galiu pasiūlyti puikų kainos ir paslaugos kokybės santykį.Man tiesiog patinka bendrauti su tautiečiais ir dalintis savo žiniomis.

Patarimai pirmą kartą keliaujantiems į Japoniją

Kelionių Japonijoje aprašymai. Lankytinos vietos

Gyvendamas Japonijoje daugiau nei dvidešimt metų išnarčiau šią šalį skersai ir išilgai. Dalinuosi su jumis savo kelionių aprašymais. Viliuosi, akd dalis informacijos jums bus naudinga jeigu nuspręsite pasinerti į skaurų šalies platybes.

Siūlau vienos dienos ekskursiją automobiliu į kalnų kurotą Hakone su nuostabiais vaizdais į Fuji kalną. Esant pageidavimui galima suorganizuoti apsilankymą onsen’e karštųjų versmių vietoje su puikiu vaizdu į Ashinoko ežerą.

Hakone yra vienas garsiausių Japonijos karštųjų versmių kurortų esantis šalia Fuji kalno. FKelionės metu aplankysite Ošinohakkai (UNESCO) – šaltinių maitinamą tvenkinių vietovę. Oshinohakkai šaltinis yra maitnimas Fudži kalno tirpstančiu vandeniu. Grožėsitės Fudži kalnu iš observatorijos prie Yamanaka ežero. Vėliau kalnų taku keliausite į Owakudani – vulkaninę vietovę, garsėjančią sieros kvapu ir išmetamais baltais dūmais. Piratų laivu plauksite į Hakone Sekisho senovinę Edo laikotarpio patikros punktą keliaujant į Edo (dabartinį Tokiją). Po Hakone Sekisho pasivaikščiosite Tokaido senuoju keliu kurį supa įspūdingi šimtamečiai kedrai. Šis kelias jungė Kijoto ir Edo miestus.

Kodėl rekomenduoju vykti automobiliu:

  • Greita ir patogu. Keliautojus paimame tiesiai iš viešbučio ir grįžtama atgal į viešbutį. Galima keliauti ir su lagaminais jei planuojate nakvoti ir sekančią dieną keliauti toliau į Kijotą
  • Aplankysite tokias vietas kur be automobilio nenuvyksite. Oshinohakkai ir Yamanaka ežeras. Be to unikali proga susipažinti su Japonijos greitkeliais ir kalnų keliais.
  • Galėsite tikrai džiaugtis išvyka. Dėl milžiniškų turistų srautų į Hakone. Nuo Gora iki Owakudani keltuvo stotelėje gali tekti eilėje stovėti pusantros valandos. Tuomet gondolos eilėje dar kokia valanda. Tiesiog dėl milžiniško turistų srauto keliavimas truakiniu yra tikra kančia. Tad jei norite nuvykti greitia patogiai ir efektyviai praleisti visą dieną išvyka automobiliu yra geriausias sprendimas.

Transporto priemonė: Nissan Serena ar panašus automobilis

Vairuotojas gidas: arba leituviškai kalbantis Andrius arba angliškai/ japoniškai kalbantis vietinis japonas Arai

Asmenų skaičius: maksimum 4 asmenys

Maršrutas
8:30 Išvykimas iš Tokijo viešbučio
10:30 Atvykimas į Ošino Hakkai
10:30-11:30 Apžvalginė ekskursija po Oshino Hakkai. Oshino Hakkai, arba aštuonios Oshino jūros, yra aštuoni tvenkiniai, esantys Fudži penkių ežerų vietovėje. Aštuonis tvenkinius maitina nuo Fudži kalno šlaitų nutirpęs sniegas, kuris filtruojasi žemyn kalnu per vulkaninės uolienos sluoksnius. Dėl to mineralinių medžiagų turtingas tvenkinių vanduo yra nepaprastai skaidrus ir tyras.
11:45 Išvykimas iš Ošino Hakkai
12:30 Atvykimas prie panoraminės aikštelės (Yamanaka ežero). Geriausia vieta, iš kurios galima apžvelgti Fudži kalną ir Yamanaka ežerą.
12:45 Atvykimas į Owakudani
12:45-13:30 Apžvalginė ekskursija po Owakudani. Owakudani yra viena garsiausių Hakonės apžvalgos aikštelių, kurioje iš arti galima stebėti intensyvią ugnikalnio veiklą. Sakoma, kad ši vieta atsirado dėl beveik prieš 3000 metų įvykusio ugnikalnio išsiveržimo. Dėl visoje vietovėje sklindančio specifinio sieros kvapo atsirado kitas vietovės pavadinimas – Džigokudani (Pragaro slėnis). Vienas iš vietinių patiekalų – “juodieji kiaušiniai”, kurių pagrindinis bruožas – dėl cheminės reakcijos su geoterminiu vandeniu ir vulkaninėmis dujomis kiaušinio lukštas yra juodas.
13:45-14:45 Iš Owakudani leidžiamis žemyn link Ašinoko ežero. Togendai laivų prieplaukoje grožėdamiesi Ašinoko ežeru papietaujame. ※pietūs nėra įskaičiuoti į ekskursijos kainą.
15:10-15:55 Iš Togendai prieplaukos piratų laivu išplaukiame į Moto Hakone uostą. Hakonės širdyje yra Ašinoko – ežeras, kuris yra susiformavęs kalderoje, atsiradusioje po Hakonės ugnikalnio išsiveržimo prieš 3000 metų.
16:00-16:45 Hakone Sekišio patikros punkto ir muziejaus lankymas. Tokugawa šogūnas Edo laikotarpio metu pagrindiniuose šalies keliuose įrengė 53 sekisho (tikrinimo punktus), kad apgintų Edo (dabartinį Tokiją) ir kontroliuotų keliautojų srautus. Hakonės Sekišo buvo vienas didžiausių ir buvo laikomas vienu iš svarbiausių.
Hakonės sekišo buvo pastatytas dabartinėje vietoje 1619 m., ankstyvuoju Edo eros laikotarpio metu. Viena iš pagrindinių sekišio funkcijų buvo kontroliuoti “įeinančius ginklus ir išeinančias moteris”, t. y. užkirsti kelią ginklų įvežimui į Edo. Be to buvo kontroliuojame feodalų žmonų ir vaikų išvykimą iš Edo.
Edo epochoje apie 260 metų veikęs “Sekišio” buvo panaikintas 1868 m. 16:45-17:15 Pasivaikščiojimas Tokaido kedrų alėja. Edo laikotarpiu Tokaido kelias (東海道, Rytų vandenyno kelias) buvo neabejotinai svarbiausias kelias Japonijoje. Ankstyvuoju Meidži laikotarpiu šio regiono rytinis kelias buvo pasirinktas kaip kelias, kuriuo buvo nutiestas telegrafo linijos, sujungusios senąją sostinę Kiotą su naująja “rytine sostine” Tokijuje. Nuo Tokijo iki Kijoto Tokaido kelias driekiasi 513 km.
17:30-18:30 Pageidaujant galima bus užsukti į onsen’ą karštąsias versmes. 龍宮殿での温泉
18:40 Išvykstama į Tokiją.
21:00 Sugrįžtame į viešbutį Tokijuje.

EKSKURSIJOS KAINA

Ekskurisjos kaina 370 EUR.

REZERVACIJOS FORMA

このフォームに入力するには、ブラウザーで JavaScript を有効にしてください。
Vardas, Pavardė