検索
Close this search box.

EKSKURSIJA. Vienos dienos ekskursija į senąją Japonijos sostinę Kamakura šalia Ramiojo vandenyno (vykstama AUTOMOBILIU. 300 EUR)

Siūlau vienos dienos ekskursiją automobiliu į senąją Japonijos sostinę Kamakura kuri yra įsikūrusi šalia Ramiojo vandenyno.

Kamakura yra viena populiariausių vienos dienos išvykų. Nuvykę į Kamakura pamatysite ne tik žymiąją Didžiojo Budos šventyklą ar Hasedera šventyklų kompleksą nuo kurio atsiveria puikus vaizdas į Ramųjų vandenyną, tačiau galima užsukti į Kamakuros senamiestį su daugybe parduotuvėlių ar nuvykti į Enoshima salą. Taip pat esant pageidavimams tarp gegužės ir rugsėjo mėnesių galima išsimaudyti Ramiajame vandenyne.

Kodėl rekomenduoju vykti automobiliu:

  • Greita ir patogu. Keliautojus paimame tiesiai iš viešbučio ir grįžtama atgal į viešbutį. Galima keliauti ir su lagaminais jei planuojate nakvoti ir sekančią dieną keliauti toliau į Kijotą
  • Aplankysite tokias vietas kur be automobilio nenuvyksite. Enoshima ar Ramiojo vandenyno pakrantė. Be to unikali proga susipažinti su Japonijos greitkeliais ir kalnų keliais.
  • Galėsite tikrai džiaugtis išvyka. Dėl milžiniškų turistų srautų į Kamakura vykstant iš Šindžiuku ar Šinagava stoties gali tekti valandą praleisti traukinyje stovint. Taip pat Enoshima traukinių linija yra visuomet persipildžiusi turistais. Tad jei norite nuvykti greitai patogiai ir efektyviai praleisti visą dieną, išvyka automobiliu yra geriausias sprendimas.

Transporto priemonė: Nissan Serena ar panašus automobilis

Vairuotojas gidas: arba leituviškai kalbantis Andrius arba angliškai/ japoniškai kalbantis vietinis japonas Arai

Asmenų skaičius: maksimum 4 asmenys

Maršrutas
8:30 Išvykimas iš Tokijo viešbučio
10:00-11.00 Apžvalginė ekskursija po Hokokuji šventyklą. Ši šventykla dar vadinama bambukų šventykla dėl ypatingai gražaus bambukų miško šventyklos viduje. Hokokuji yra įkurta 1334 metais ir yra viena iš 33 Kamakura piligrimų kelio šventyklų
11:30-12:30 Apžvalginė ekskursija po Hasedera šventyklą. Hase-dera (長谷寺) yra pagrindinė šingoniškojo budizmo sektos Buzano šventykla. Šventyklos pagrindinė salė yra Japonijos nacionalinė vertybė. Šventykla pirmą kartą buvo pastatyta 686 m. ir dedikuota imperatoriui Tenmu. Šventykla ypač populiari pavasarį, kuomet žydi 700 kiniškų bijūnų, kuriais nusėti laiptai. Taip pat Hasedera įspūdingai atrodo rudenį, kai daugelio šventyklos teritorijoje augančių klevų lapai nusidažo raudonai. Pagrindinė šventyklos salė yra nacionalinė vertybė. Šioje salėje stovi vienuolikos veidų Kannon statula. Sakoma, kad tai didžiausia medinė statula Japonijoje. Jos veidus sudaro vienas pagrindinis veidas ir dešimt antrinių veidų, kurie, kaip sakoma, leidžia Kanon gailestingumo deivei matyti viską aplinkui jei kam nors prireiktų jos pagalbos.
12:30-13:30 Pietūs Hasedera šventyklos restorane su vaizdu į Ramųjų vandenyną.
13:45-14:30 Apžvalginė ekskursija po Kotoku-in (高徳院) – budistų šventykla. Keliautojai ją vadina Didžiojo Budos šventykla. Didysis Kamakuros Buda – viena garsiausių Japonijos Budos statulų – nacionalinė vertybė. Kamakuros Didysis Buda, nulietas XIII a. Kamakuros Didysis Buda (鎌倉大仏, Kamakura Daibutsu) – tai didelė bronzinė Amitabhos statula, esanti šventyklos teritorijoje. Įskaitant pagrindą, jos aukštis siekia 13,35 m., o svoris – apie 93 tonas. Statula pastatyta apie 1252 m.
15:00-17:30 Galime pasirinkti ar vykti į Kamakuros miestelio centrą su daugybe parduotuvių ar Enoshima salą ir šalia salos esantį jūrų muziejų ar jei turistai pageidauja išsimaudyti Ramiąjame vandenyne. Individualiai nutarsime kas jums įdomiau.
17:30 Išvykstama į Tokiją.
19:00 Sugrįžtame į viešbutį Tokijuje.

EKSKURSIJOS KAINA

Ekskurisjos kaina 300 EUR.


REZERVACIJOS FORMA

このフォームに入力するには、ブラウザーで JavaScript を有効にしてください。
Vardas, Pavardė

Laiškai iš Japonijos: blogo įrašai