検索
Close this search box.

MASAŽAS. Japoniškas tradicinis SEITAI masažas jūsų viešbutyje (1val. 100 EUR/žmogui)

Pavargote po ilgos kelionės, skauda nugarą, kaklą, o gal teisiog norite išbandyti tradicinį japonišką seitai masažą, jūsų paslaugoms Tommy Suzuki. Suzuki san turi sukaupes daugiau nei 15 metų patirtį ir atlikęs daugiau nei 50,000 masažo procedūrų.

Kas yra seitai

Seitai yra tradicinis japoniškas holistinis gydymas, plačiaja prasme reiškiantis “kūno suderinimą”. Seitai meistras daugiausia naudodamas rankų slėgį, suderina iškrypusius raumenis ir sąnarius, tokiu būdu skatinimas geresnis kraujo tekėjimas ir atpalaiduojami užspausti nergvai. Sukaupęs daugiau nei 15 metų patirtį Tommy Suzuki atlikdamas masažą jaučia kur yra organizmo įtampos ir koreguoja įtampos taškus. 

Tommy Suzuki derina tradicinį japonišką seitai masažą, kuris koreguoja raumenų ir sąnarių iškrypimus naudodamas precizinius rankų spaudimo shiatsu judesius, ir taškinį masažą, kuris taiko chiropraktikos technikas. Tokiu būdu atstatomi stuburo iškrypimai ir organizmas vėl išcentruuojamas. 

Išbandę Tommy Seitai masažą, jūs būsite laisvi nuo fizinio skausmo ir mėgausitės gražesne laikysena. Jūs taip pat jausitės tarsi naujai atgimę, atsipalaidavę.

Tommy Suzuki

Gimęs 1983 m. Tokijuje, Tommy Suzuki turi daugiau nei 15 metų patirtį ir yra atlikes daugiau nei 50 000 japoniškų Seitai masažų įvairiuose masažo salonuose visame Tokijoje. Atidžiai išnagrinėjęs klientų fizinę būklę, Seitai rankų masažo pagalba Suzuki san švelniai atlaisvina iškraipusius raumenis ir sąnarius ir tiksliai pritaiko taškinę chiropraktiką skausmą keliančiuose organizmo konkrečiuose taškuose.

VEIDO IR KŪNO SEITAI MASAŽO KURSAS (60 min) |100 EUR

Masažas skirtas tiems, kurie vertina tiek sveikatą, tiek grožį. Naudojant japinišką kobido tecniką “pakeliamas” veidas, sumažinamos raukšlės, o oda tampa šviesesnė. Pripažįstant, kad veidas yra neatsiejama kūno dalis, Suzuki san pirmiausia žemiau kaklo suvienodina ir subalansuoja iškraipytus ar sustingusius raumenis visame jūsų kūne. Tada, naudodamas japonišką medvilnės rankšluostį, kad išvengtų odos pažeidimų, jis atidžiai taiko gaivinantį masažą jūsų veidui.

VISŲ KŪNO SEITAI MASAŽO KURSAS (IŠSKYRUS VEIDĄ) (60 min) |100 EUR 

Masažas skirtas tiems, kurie teikia pirmenybę sveikatai ir susiduria su fiziniais problemomis, skausmu ar nuovargiu. Atlaisvindamas sustingusius ar iškraipytus raumenis ir sąnarius, Suzuki meistras sumažina jūsų nervų patiriamą spaudimą dėl įtampos taškų. Šis gydymas jus atplaiduso nuo chroniško skausmo ir padės pasijusti energingesniu.

MASAŽO KAINA

Masažo kaina 1 val 100 EUR/žmogui.


REZERVACIJOS UŽKLAUSOS

info@balticvision.co.jp

arba internetu www.seitaimassage.com

Laiškai iš Japonijos: blogo įrašai