検索
Close this search box.

Išskirtiniai privatūs ir mažoms grupėms skirti turai Japonijoje

Kartu atraskime ir pažinkime
Japonijos paslaptis

Profesionalus kelionės vadovas gidas Andrius Geležauskas – Japonijos kultūros žinovas, daugiau nei dvidešimt metų gyvenantis Japonijoje.

Susiekite su manimi ir kartu atraskime jums tinkamiausią kelionės programą

Unikalios patirtys/ konsultacijos/ ekskursijos/ vakarienės

Rekomenduojami turistiniai objektai

Tokijas ir Kijotas yra dažniausiai turistų lankomos vietos Japonijoje. Tačiau Tekančios saulės šalis gali kur kas daugiau pasiūlyti nei miesto betono džiunglės ar tūkstančiai šventyklų. Japonijoje galima atrasti ir laiko nepaliestų kaimų ir gamtos stebuklams prilygstančių vietovių. Šioje šalyje kiekvienas nuo virtuvės šefo iki didžiausios įmonės vadovo, nuo pensininko iki studento, įvariausius pomėgius ir laisvalaikio užsiėmimus propaguojantys keliautojai atras tai kas jiems prie širdies. 

Ką pamatyti Tokijuje

Pirmą kartą į Japoniją, o tuo pačiu ir Tokiją atvykau gūdžiais 2003 metais. Juokaudamas sakau, kad gyvenu Japonijoje praktiškai nuo praėjusio amžiaus. Šiame straipsnyje apžvelgsiu pagrindinius turistinius objektus kuriuos reikėtų aplankyti Tokijo megapolyje. Patarimai skirti atsižvelgiant į 2 dienų kelionės planą žydinčių sakurų sostinėje. 

Ką pamatyti Kijote

Kijotas. Sostinių sostinė. Kultūros lopšys. Tūkstančių šventyklų miestas. Imperatorių miestas. Japonijos širdis ir siela. Tekančios saulės šalies alfa ir omega. Apie senąją Japonijos sostinę galima surasti šimtus epitetų. Tačiau kalbant labai paprastai jeigu jūs keliavote Japonijoje ir neužsukote į Kijotą tai jūs nebuvote tikroje Japonijoje. Šiame straipsnyje apžvelgsiu pagrindinius turistinius objektus kuriuos reikėtų aplankyti Japonijos širdyje Kijote. Patarimai skirti atsižvelgiant į 2 dienų kelionės planą. 

Laiškai iš Japonijos.
Blogo įrašai apie gyvenimą tekančios saulės šalyje

Blogas apie ūkį ir bites arba kitaip tariant apie gyvenimą tekančios saulės šalyje žvelgiant per asmeninę patirtį ir išgyvenimus.

Prenumeruokite naujienlaiškį (jokio SPAM, ne dažniau nei kartą per mėnesį)

Smagūs laiškai

Kodėl verta keliauti kartu?

01.

Ilgametė patirtis

Japonijoje gyvenu beveik nuo praėjusio amžiaus. Ne tik gyvenu, bet teko studijuoti, dirbti milžiniškoje korporacijoje, lankytis daugiau nei šimte Tokijo mokyklų. Tad mano patirtis yra giluminė ir įvairaus profilio. Keliavimas su gidu kuris diena iš dienos seka tos šalies naujienas, domisi įvairiomis sferomis, suteikia kelionei visai kitą kokybę.

02.

Individualūs kelionių planai

Iš 47 Japonijos prefektūrų esu aplnakęs beveik trisdešimt. Keliavau ir asmeniniais ir darbo reikalais nuo Hokaido šiaurėje iki tropikų Okinavoje.Tad visas turistų pamėgtas vietas ir ne tik esu aplankęs asmeniškai.

03.

Galimybė keliauti automobiliu

Įprastai turistų kelionės Japonijoje driekiasi ten kur galima nuvykti greitaisiais truakiniais. Tačiau jeigu norite išvysti tikrą nenulaižytą Japoniją galimybė keliauti automobiiu atveria kitas galimybes. Vairuoju Nissan Serena tad keturiems keliautojams galiu suorganizuoti išskirtinius pasiūlymus.

04.

Krikščioniška kaina

Darbas gidu nebuvo ir nėra mano pagrindinis darbas, tad atsižvelgiant į mano kompentencijas manu galiu pasiūlyti puikų kainos ir paslaugos kokybės santykį.Man tiesiog patinka bendrauti su tautiečiais ir dalintis savo žiniomis.

Patarimai pirmą kartą keliaujantiems į Japoniją

Kelionių Japonijoje aprašymai. Lankytinos vietos

Gyvendamas Japonijoje daugiau nei dvidešimt metų išnarčiau šią šalį skersai ir išilgai. Dalinuosi su jumis savo kelionių aprašymais. Viliuosi, akd dalis informacijos jums bus naudinga jeigu nuspręsite pasinerti į skaurų šalies platybes.

Restoranas daugiau nei 8 kartus rodytas per Japonijos televiziją. Jame galima sutikti pačių įvairiausių žmonių – nuo vietinių pensininkų, paprastų darbininkų iki ambasadorių ir įmonių prezidentų.

ĮSPĖJIMAS. Tai NĖRA prabangi, veikiau mūsų supratimu purvina, tačiau tikra unikali tradicinė izakaya. Tai NĖRA erdvi vieta, restoranas talpina tik 12 žmonių, todėl į šią unikalią potyrių ekskursiją priimu tik 3-4 žmones. Tai NĖRA vieta, kur galime užsitikrinti sėdimas vietas prie baro kur šefas gamina patiekalus. Dėl grupės dydžio galime būti paprašyti sėdėti ant tatamio pasiraitojus kojas arba tiesiog kojas ištiesus. Mums, užsieniečiams, tai nėra labai patogu, tačiau per kančias į žvaigždes. Tai NĖRA vieta tiems, kurie tikisi nuostabaus gerai iškepto jautienos kepsnio, vegetariško meniu, bet veikiau tiems, kurie gali mėgautis žaliu banginiu, kurie gali valgyti labai skanią ir sveiką vėžlio sriubą su vėžlio koja, kurie gali mėgautis gerdami specialų kokteilį iš vėžlio kraujo ir vyno.
Tačiau ši vieta – tai tikri DELIKATESAI ir labai RETAS TRADICINIS JAPONIŠKAS maistas. Šioje vietoje vyrauja tikra vietinė japoniška ATMOSFERA, todėl čia nesutiksite kitų užsieniečių. Ši vieta – tai MEILĖ klientams, kur klientai yra šeimos nariai.
Jūsų gidas bus Andrius, kuris Japonijoje gyvena daugiau nei 20 metų ir laisvai bendrauja anglų, japonų ir kitomis kalbomis. Paaiškinsiu apie kiekvieną patiekalą, jo istoriją ir padėsiu susikalbėti su vietiniais gyventojais.

Reikalinga išanktinė rezervacija minimum trys dienos iš anksto.

Ką siūlome:
Nepaprastai unikali patirtis su fugu, banginių, vėžlių patiekalais ir visais įskaičiuotais gėrimais.
Pasiėmimas ir išleidimas iš traukinių stoties
Visi gėrimai įskaičiuoti į 2 val. patiekalų meniu.
Paaiškinimas apie kiekvieną meniu patiekalą.

Meniu
Nuodingos žuvies (fugu) tempura
Nuodingos žuvies (gugu) sašimi
Banginio sašimi
Tuno sašimi
Vėžlio suppon sašimi
Ryžių patiekalai
Udon makaronai su suppon vėžlio sriuba
Ir daug daugiau

Demėsnio. Kai kurie patiekalai gali būti pakeisti dėl pasiūlos.

Gėrimai:
Fugu sakė (džiovinta fugu ir sakė)
Vėžlio (Suppon) kraujas su vynu arba sakė
Pilstomas alus
Kiti alkoholiniai gėrimai
Nealkoholiniai gėrimai

TURO KAINA

2 žmonėms – 220 EUR

3 žmonėms – 280 EUR

4 žmonėms – 320 EUR

REZERVACIJOS FORMA

このフォームに入力するには、ブラウザーで JavaScript を有効にしてください。
Vardas, Pavardė